Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kodak ohlašuje návrat do světa foto&video

Pavel Trousil 26.10.2017

Společnost elem6 oznámila návrat legendy fotografické techniky na český trh. Americká značka Kodak působí na poli fotografie více než sto let. V době, kdy klasickou fotografii vystřídaly digitální technologie, se ale Kodak ztratil z výsluní. 

Nyní přichází divize KODAK PixPro s digitálními fotoaparáty a akčními kamerami včetně 360° VR kamer a kompaktů s funkcí ultrazoom pro běžné i náročnější uživatele.

kodak2-nahled

Fotoaparáty Kodak se dělí do dvou modelových řad. Společným rysem obou řad je podle výrobce intuitivní ovládání. Řada Friendly Zoom je vhodná ke každodennímu užívání a nabízí vyvážený poměr mezi výbavou a cenou. Disponují snímačem s rozlišením 16Mpix, zvládají záznam HD videa, mají LCD displej a optiku a až 20násobným optickým zoomem.

kodak3-nahled

Řada digitálních fotoaparátů Astro Zoom vyniká především možnostmi optického zoomu s obrovským rozsahem a širokou škálou nastavení v jednotlivých režimech. Ergonomicky tvarované tělo je inspirováno profesionálními fotoaparáty. Výhodou těchto přístrojů je univerzální zoom s optickou stabilizací.

kodak1-nahled

Akční kamery Kodak VR/Action Cam jsou zkonstruované i pro natáčení 360° videí. Mezi produkty jsou jak Full HD, tak 4K (Ultra HD) modely. Všechny jsou odolné proti prachu, mrazu, pádu nebo stříkající vodě. Videa jsou ve všech rozlišeních kompatibilní s platformou YouTube a Facebook 360°. Po nahrání na YouTube lze videa také se speciálními brýlemi sledovat ve virtuální realitě. Pro úpravu videí lze použít editovací software, který je zdarma.   

Součástí všech přístrojů Kodak je mimo kvalitních produktů i nadstandardní záruka expresního vyřízení v případě poruchy prostřednictvím bezplatného vyzvednutí produktu kurýrem a opětovného doručení dle přání a časových možností zákazníka.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud