Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo Cast – z malých na velké

Pavel Trousil 16.06.2015

Lenovo Cast je zařízení pro přehrávání multimediálního obsahu z malých, osobních zařízení na velké obrazovce – například na televizoru.

Společnost Lenovo na konferenci Lenovo Tech World představila zařízení pro přehrávání médií Lenovo Cast, které přenáší multimediální obsah z malých, osobních zařízení na velkou obrazovku. Řada uživatelů totiž používá tablety a phablety ke sledování televize a filmů. Se zařízením Lenovo cast získají možnost obsah přehrát i na velké obrazovce televizoru, nebo třeba na projektoru a to bezdrátově.

Lenovo Cast stačí jej zapojit do HDMI portu, spárovat s mobilním zařízením a přehrát obsah. Tablet nebo smartphone musí podporovat DLNA nebo Miracast. Zařízení má kapesní rozměry a snadno se nastavuje. Je ho možné umístit za televizi nebo kamkoliv poblíž. Přehrávání by mělo být bezproblémové, protože Lenovo Cast využívá duální WiFi frekvenci, kdy komunikuje ve 2,4GHz i 5GHz pásmu. Zároveň není limitován jen sdílením videí. Dokáže totiž zrcadlit i další obsah, který mají uživatelé na svých chytrých telefonech.

 Lenovo Cast bude na našem trhu dostupný v září. Cena zatím nebyla stanovena.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud