Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejmenší firemní konvertibl

Pavel Trousil 22.05.2018

HP představilo inovovaná portfolia prémiových počítačů. Je mezi nimi i nejmenší konvertibilní zařízení pro firemní zákazníky - EliteBook x360 1030 G3.

Kapitoly článku

Společnost HP představila nové prémiové notebooky, stolní počítače a monitory. Zařízení z portfolií HP Elite 1000 a HP ENVY dostala líbivý moderní design, vysoký výkon a všestrannost s důrazem na bezpečí a spolupráci.  

 

Řada HP Elite 1000

Zařízení řady HP Elite 1000 jsou součástí nejlépe zabezpečeného a spravovatelného portfolia počítačů  HP. Zcela nový HP EliteBook x360 1030 je vůbec prvním zařízením, které je volitelně vybaveno také funkcí HP Sure Recover with Embedded Reimaging . Ta ukládá softwarový obraz systému do integrované paměti, který lze díky tomu obnovit i v případě smazání pevného disku a bez připojení k síti.

 hp-elitebook-x360-1030-g3-stand-tabletop-2-nahled

Nová zařízení řady HP Elite 1000:

HP EliteBook x360 1030 G3 je nejmenší firemní konvertibl na světě  - váží už od 1,25 kg a je pouhých 15,8 mm tenký. Na baterii vydrží až 18 hodin a dokáže se připojit přes 4G Cat9 LTE. Jeho digitální pero je také jako první u firemního počítače na světě vybaveno senzorem vzdálenosti, který uživateli připomene, že si pero zapomněl vzít s sebou, a volitelně lze zařízení vybavit i venku čitelným displejem.

HP Elite x2 1013 G3 nyní vměstnal 13palcový displej do 12palcového šasi, což z něj dělá nejmenší firemní oddělitelné zařízení na světě. Kromě toho se jedná o první oddělitelné zařízení a tablet se zabudovaným privátním filtrem . Běží na procesorech Intel Quad Core vPro a zvládne mobilní připojení 4G Cat9 LTE.

HP EliteBook 1050 G1 je prvním ultratenkým firemním notebookem s grafikou NVIDIA GeForce GTX 1050, kromě toho nabídne bohatý výpočetní výkon díky volitelným šestijádrovým procesorům a spoustu úložného prostoru s až 4 TB SSD. Zařízení má také volitelnou zabezpečenou webkameru HP Privacy Camera a vydrží až 16 hodin na baterii.

HP EliteOne 1000 AiO G2 je první firemní 34palcový zahnutý AiO se samostatnou grafikou. Dostal líbivý a flexibilní design, díky kterému se bude vyjímat na recepci, v kanceláři nebo meetingové místnosti. První AiO navržené speciálně pro spolupráci  představuje řešení pro videokonference díky vyskakovací FHD webkameře, integrovaným speciálním klávesám, výkonným reproduktorům a rušičce okolních šumů HP Noise cancellation.

HP EliteDisplay S14 je první 14palcový přenosný monitor s USB Type-C. Tento elegantní monitor byl navržen pro uživatele, kteří potřebují být mobilní a zároveň potřebují více virtuálních pracovních ploch. Jako napájení slouží jediný konektor USB Type-C, díky kterému lze monitor snadno připojit k jakémukoliv notebooku se stejným konektorem.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud