Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nemáte co hrát? Tohle jsou nové nejlepší hry na mobil zdarma v roce 2022

Jakub Fišer 06.10.2022

Mobilní hry patří k nejrychleji vyvíjejícím se segmentům videoher a mají obrovskou výhodu v tom, že pořád lze sehnat kvalitní zábavu zdarma. Jaké jsou další zajímavé hry na mobil zdarma v roce 2022 pro Android a iPhone?

Kapitoly článku

Hry pro Android zdarma 

V obchodě Google Play se za poslední dobu vylouply zejména tři tituly, které svou oblibou překvapí kdekoho. Na 1. místě v nejoblíbenějších hrách zdarma ční akční střílečka z 3. osoby Gangster Crime, Mafia City. Tato hra se snaží být jako série Grand Theft Auto, nabízí však horší grafiku i hratelnost. Přesto zaznamenala obrovský úspěch – od září už víc jak 5 milionů stažení.

Druhé místo zaujal titul Stumble Guys od Kitka Games. A i tato hra tak trochu vykrádá velký počin z PC a konzolí – Fall Guys. Stumble Guys je zábavná akční vyřazovací hra pro více hráčů, která získala již 100 tisíc stažení a těší se velké popularitě.

Třetí je pak Survivor.io, zombie survival hra od studia Habby, která vás okouzlí svou nápaditou a jednoduchou grafikou, ale také přívětivou hratelností. Za vše mluví hodnocení 4,8 hvězdičky z 5 a víc jak 5 milionů stažení na Google Play.

Hry pro iPhone zdarma

mobilní hry zdarma 2022

Hraní na mobilu, ilustrační | Zdroj: Josue Ladoo Pelegrin / Unsplash

Co se týče bezplatných aplikací pro iOS, respektive iPhone, první dvě příčky opanovaly tituly Survivor.io a Stumble Guys – evidentně jde o hry oblíbené na obou platformách. Přistupme tedy rovnou k třetí pozici, kterou zabral Idle Lumber Empire – Wood Game. Jde vlastně o chytlavou budovatelskou strategii, ve které stavíte vlastní pilu. Grafika vypadá výborně, rozhodně stojí za vyzkoušení.

Na bramborové pozici je ikona všech ikon, Subway Surfers, hra, kterou snad ani netřeba představovat. Pětka pak patří závodní arkádě Shell Racing, ve které závodíte s vozy stáje Shell a dokonce si můžete stavět i vlastní tratě.

Zdroj: Google Play, App Store


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud