Menu
CHIP Speedtest

Novinky

Má hezký a dostatečně jasný displej a funguje dobře v každodenním režimu. Také se nám líbí kvalita fotografií. Baterie ale vykazuje některé slabiny.

Uživatelé Chromu by měli zpozornět: ve verzi Chrome 80 byly objeveny hned tři kritické bezpečnostní díry. Google radí: aktualizujte.

Aplikace Ashampoo Soundstage Pro pracuje jako virtuální zvukový procesor, jenž běžný zvukový výstup počítače zkonvertuje do prostorového zvukového formátu, který si vychutnáte i s běžnými stereosluchátky.

Bez ohledu na to, zda pracujete z domova nebo z kanceláře, často využívaným komunikačním nástrojem je Skype.

Na konci roku Samsung přestane vyrábět LCD panely. Při výrobě televizorů místo toho technologická skupina spoléhá na moderní technologie.

Korona se v Evropě i nadále šíří. Stav nouze vláda prodloužila do Velikonoc, stále platí omezení pohybu a povinnost ochrany rouškami. Množí se také kyberútoky na komunikační platformy.

Odolný a levný notebook by mohl být dobrým tipem pro rodiče, kteří přemýšlí o pořízení bytelného přenosného počítače svým dětem. Skvělý je zcela bezhlučný provoz a dlouhá výdrž na akumulátor.

V aktuální beta verzi WhatsApp znovu testuje některé funkce. Dvě z nich, které už známe z předchozích beta verzí, jsou revidovány a vylepšeny.

Inovativní prohlížeč Opera pro Android získal aktualizaci. Vzhledem k současné koronavirové krizi vývojáři vylepšili zejména režim ukládání dat a režim offline.

Novela zákona o elektronických komunikacích účinná od 1. dubna urychlí a zlevní přestup k jinému operátorovi. Nejenže zkracuje lhůty pro přenos čísla, ale výrazněji než doposud zastropuje i výši smluvních pokut při předčasném ukončení smlouvy uzavřené na dobu určitou.

Výrazně rychlejší a s užitečnou drobností – když použijete nový nástroj na správu celého projektu nově vytvářeného filmu, získáte lepší přehled o videozáběrech, ze kterých svůj film skládáte.

Gmail, služba pro zasílání zpráv od společnosti Google, nabízí novou funkci, která umožňuje přeposlání více e-mailů společně jako přílohu jednoho mailu.Stačí pár kliknutí.

Máte výpadky při spuštění Office 365 a snaze spojit se s kolegy přes VPN? Pak nejste sami. Příčinou může být chyba, která je v aktuální verzi Windows 10.

Klasické "traktory" si naladíte dle svých zvukových preferencí přesně podle svého vkusu. Stačí si stáhnout do smartphonu potřebnou aplikaci a spustit několikaminutový test.

Mnoho webových surfařů, kteří nechtějí, aby je Google při vyhledávání na internetu špehoval, používá alternativní vyhledávací službu Startpage. Funguje podobně jako Googlu, ale ctí soukromí uživatelů.

Na počítačích s operačním systémem Windows až do verze 8.1 bylo možné si nechat vyhodnotit jejich výkon na stupnici od jedné do deseti, a to v Ovládacích panelech v části »Vyhodnoťte a zvyšte výkon počítače«. Pod Windows 10 už tento nástroj nenajdete.

Nová značka smartphonů realme chce svými produkty konkurovat telefonům s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Ze čtyř aktuálních modelů jsme otestovali nejvýkonnější z nich, označený jako realme X2 Pro.

Paměťové SD karty používané v digitálních fotoaparátech při připojení k osobnímu počítači občas vyvolávají následující katastroficky znějící zprávu: »Před prvním použitím je třeba datový nosič formátovat« .

Získala několik ocenění a má jeden z nejhezčích designů jednotlivých úrovní v oblasti her pro smartphony.

Pokud máte smartphone s Androidem, můžete si nyní zdarma stáhnout přehrávač Qamp. Jindy zpoplatněná aplikace pro přehrávání hudby je momentálně po omezenou dobu k dispozici zdarma.

<< <   1 2 3 ...   >>
TEST: Nokia 7.2 – slušivý design, ale slabší akumulátor

Má hezký a dostatečně jasný displej a funguje dobře v každodenním režimu. Také se nám líbí kvalita fotografií. Baterie ale vykazuje některé…

Úspora dat na home office: skvělý prohlížeč pro Android nabízí vylepšený režim úspory dat

Inovativní prohlížeč Opera pro Android získal aktualizaci. Vzhledem k současné koronavirové krizi vývojáři vylepšili zejména režim ukládání dat…

TEST: MAGIX Movie Edit Pro Premium, dobře vybavený videoeditor

Výrazně rychlejší a s užitečnou drobností – když použijete nový nástroj na správu celého projektu nově vytvářeného filmu, získáte lepší přehled…
Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED