Menu

Novinky

Mnoho uživatelů systému Android je v současné době frustrováno problémy s uloženými fotkami. Množí se zprávy o tom, že aplikace Fotky Google poškozuje staré obrázky. Zatím není jasné, jakou to má příčinu.

Vizionář, technologický revolucionář a filantrop Elon Musk po čase opět pobouřil svět – jak má koneckonců čas od času ve zvyku. Tentokrát se vyjádřil k aktuálně probíhajícímu válečnému konfliktu na Ukrajině. A vyrazil tím dech nejen Rusku, ale i Ukrajině.

Bezpečnostní experti objevili v obchodě Play společnosti Google a App Store společnosti Apple řadu aplikací se škodlivým softwarem. Celkem byly programy staženy téměř 14 milionkrát.

Asi už víte, že Fairphone 4 není běžný smartphone, a proto jej lze na základě jeho technických údajů hodnotit jen jako nedostatečný. Přesto ale stojí jeho koncept za pozornost.

Domovská stránka YouTube dostává novou grafiku. Provozovatel se rozhodl změnit její vzhled a do budoucna více vsadil na širší využití designu Material You. Ten se používá i v některých aplikacích společnosti Google.

YouTube funguje z velké části zcela zadarmo. Tento byznys model se ale poslední dobou chystá změnit, a zavádí všelijaké zpoplatněné výhody. Třeba nyní údajně testuje 4K obsah pouze za peníze.

FIFA, jakožto série počítačových a konzolových her, lépe řečeno sportovních simulátorů, patří k nejúspěšnějším herním sériím historie. Jenomže, poslední vydaný díl FIFA 23 provází velká nespokojenost hráčů.

Existuje několik bezplatných hudebních editorů, ale nejoblíbenější je pravděpodobně Audacity – a to i navzdory malému skandálu. Po více než roce se nástroj konečně dočkal několika inovací.

Xiaomi si uzmulo dnešní den pro představení zbrusu nových a dlouho očekávaných vlajkových lodí 12T a 12T Pro. Ty se chlubí řadou klíčových inovací, hlavně pak 200Mpx hlavní kamerou.

Lehký a cenově výhodný notebook s dlouhou výdrží na baterie a operačním systémem Windows 11 Pro logicky zaujal naši pozornost. Za doporučenou cenu 8490 Kč není vůbec snadné pořídit nový ultrapřenosný notebook, takže je jasné, že musíme počítat s některými kompromisy.

Ať už jde o panely nástrojů nebo změnu homepage prohlížeče, adware je jednou z nejotravnějších věcí na internetu. Špičkový nástroj, který váš browser zbaví obtěžujícího smetí, udělal důležitý krok.

Tuzemský poskytovatel telekomunikačních služeb T-Mobile se rozhodl vstoupit i do výroby hardwaru. Minulý týden představil dva smartphony: T Phone a T Phone Pro, které mají být nejlevnějšími 5G mobily v Česku.

Microsoft uvolnil první servisní balíček, kterým konečně vylepšuje systém Windows 11. Jak aktualizaci získat a co je v ní nového.

Přes jedno známé omezení vykázal Huawei P50 Pro v testu stabilně výborné výsledky a z hlediska designu, výkonu, displeje dokáže držet krok se špičkovými vlajkovými loděmi konkurence, z hlediska fotoaparátu většinu dokonce převyšuje.

Takzvané SIPO, neboli sdružené inkaso plateb obyvatelstva, je oblíbená služba, kterou nabízí Česká pošta. Bohužel, globální inflace a ekonomická krize již dopadla i na Českou poštu, a ta tak zdražuje svou oblíbenou službu.

Asi každý bychom chtěli žít ve světě, kde si stačí koupit jeden telefon a ten vám vydrží do konce života. Bohužel, takhle to nefunguje a všechna elektronika časem degraduje. A to mluvíme nejen o hardwaru, ale pochopitelně i o softwaru.

Ne každému se líbí výchozí vzhled Windows 11 a dobré alternativy jsou rozhodně žádané. Kdo hledá změnu vzhledu svého systému, neudělá chybu s programem Cairo Desktop.

Vyhledávání pomocí Googlu by mělo být pro uživatele mnohem jednodušší. Díky novým vyhledávacím filtrům by se mělo usnadnit nalezení a zobrazení relevantního obsahu.

Při prvním pohledu na nový model sportovních hodinek by se dalo říct, že Garmin v tomto případě podlehl tlaku trhu a konkurence. Svou téměř zapomenutou řadu Epix použil pro uvedení špičkového modelu sportovních hodinek s efektním, ale energeticky neúsporným AMOLED displejem.

Víte, jak stahovat videa, písničky nebo filmy z platformy YouTube? Způsobů je hned několik a my vám ukážeme ty, které fungují na PC i Mac a na které nepotřebujete stahovat a instalovat další doprovodný software.

<< <   1 2 3 ...   >>

Atraktivní novinka Huawei Nova 10 Pro osloví hlavně milovníky selfie snímků a videa, pro nadšené vlogery bude skoro nutností. Měli jsme ji…

Přes jedno známé omezení vykázal Huawei P50 Pro v testu stabilně výborné výsledky a z hlediska designu, výkonu, displeje dokáže držet krok se…

Při prvním pohledu na nový model sportovních hodinek by se dalo říct, že Garmin v tomto případě podlehl tlaku trhu a konkurence. Svou téměř…
Komerční sdělení