Menu

Mobilní pracovní stanice HP ZBook s novým hardwarem

19.10.2018 08:06 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Mobilní pracovní stanice HP ZBook s novým hardwarem

Mobilní pracovní stanice HP ZBook s novým hardwarem | foto: CHIP

Na jaře představené modely pracovních stanic HP ZBook budou k dostání s novými procesory, grafikami, větší pamětí i diskovým polem. Model HP ZBook Studio x360 pak i s novým displejem.

Společnost HP představila na konferenci Adobe MAX inovovanou řadu mobilních pracovních stanic HP ZBook určených především pro kreativní profesionály. Modely HP ZBook Studio, HP ZBook Studio x360, HP ZBook 15 a HP ZBook 17 dostanou větší výpočetní výkon, nové bezpečnostní prvky a nové displeje.

hp-zbook-studio-2-1-nahled

Díky novým šestijádrovým procesorům Intel  Core i9 a větší, až 32GB paměti (kterou lze nyní v závislosti na modelu rozšířit až na 128 GB) zvládnou uživatelé ještě náročnější úkoly včetně editace videa a 3D renderování a budou moci rychleji pracovat s velkými objemy dat. Nová bezpečnostní funkce v podobě diskového pole RAID 1 umožní zrcadlení obsahu úložiště - uživatel tak bude mít cenná data zálohovaná. Jak HP ZBook Studio, tak HP ZBook Studio x360 navíc dostaly výkonnější grafiku NVIDIA Quadro P2000.

Modelu HP ZBook Studio x360, nejvýkonnějšímu konvertibilnímu PC na světě, dále přibyl nový volitelný dotykový antireflexní displej. S notebookem tak lze pracovat i venku na prudkém světle a je také odolnější, neboť jej chrání nejnovější generace Corning Gorilla Glass. Vynikající displej HP DreamColor s úpravou proti odleskům podporuje 100 % barevného prostoru Adobe RGB a potěší jasem 600 nitů.

hp-zbook-studio-x360-4-1-nahled

Aktualizovaný HP ZBook Studio x360 bude v České republice dostupný v listopadu 2018 za cenu začínající na 34 990 Kč. HP ZBook Studio se bude prodávat za cenu začínající na 30 990 Kč, model HP ZBook 17 od 33 990 Kč, aktualizovaný HP ZBook 15 za cenu začínající na 31 990 Kč a HP ZBook 15v za cenu začínající na 21 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení