Menu

Mobily

Nový model mobilního telefonu už údajně nebude potřebovat ochranný kryt, zabraňující jeho poškození. Touto zprávou finská společnost překvapila technologický svět. Nový smartphone by měl být odolný outdoorový model.

Apple uvolnil konečnou verzi iOS 14.7 k bezplatnému stažení. Pokud jste na iPhonu aktivovali automatickou aktualizaci, měla by se nová verze nainstalovat během několika následujících dní. 

Uživatelé systémů Android a iOS jsou ohroženi stejně. Odborníci v současné době varují před nebezpečnými odkazy, které vytvářejí záznamy v kalendáři v chytrých telefonech a lákají uživatele do podvodné pasti nebezpečných odkazů, skrytých zkratkami.

Stále více uživatelů hlásí vážné problémy s obrazovkou telefonu Samsung Galaxy S20. Příčiny komplikací nejsou známy, ale mohou rychle zničit displeje zařízení.

Konečně nadešel čas. Beta verze WhatsAppu dostává dlouho očekávanou funkci. Umožňuje používat a synchronizovat messenger na několika zařízeních současně.

Připravovaný špičkový model Galaxy S22 má být údajně vybaven fotoaparátem s rozlišením 200 MPx. Podle informačních úniků Samsung na vývoji spolupracuje s japonskou společností Olympus.

Čínský výrobce smartphonů Xiaomi zřejmě plánuje vyvinout futuristický mobilní telefon se zaobleným displejem po všech stranách a bez tlačítek. Naznačuje to nedávno objevený patent.

S novou aktualizací systému iOS se pravděpodobně do iPhonů dostala nepříjemná chyba. Uživatelé hlásí, že se jim nyní akumulátor vybíjí mnohem rychleji. Existuje vůbec nějaké řešení.

U svého špičkového modelu OnePlus údajně záměrně zpomaluje běh aplikací. Jejich výkon je omezen z důvodu úspory kapacity akumulátoru. Společnost OnePlus se k obviněním už vyjádřila.

Společnost Google brzy ukončí podporu starých verzí systému Android. Kterých zařízení se to týká a proč má v těchto případech smysl přecházet na nová zařízení?

Mnoho uživatelů Samsungu bude muset v následujících několika měsících reagovat na chystanou novinku. Služba Samsung Cloud bude výrazně omezena. Aby uživatelé nepřišli o svá data, budou muset ti, kdo Samsung Cloud využívají, své soubory přesunout jinam.

Společnost Huawei vyvinula operační systém HarmonyOS jako náhradu za Android v důsledku obchodních omezení, uvalených vládou USA. Jak dokazují aktuální čísla, operační systém má už značný počet uživatelů.

Ming-Chi Kuo, analytik, který se zaměřuje na Apple, informuje, že nové špičkové modely příští generace iPhonu budou osazeny novým ultraširokoúhlým fotoaparátem s automatickým zaostřováním. Předpokládá se, že dojde i k dalším vylepšením.

S modelem Galaxy Z Fold 3 chce Samsung dále rozvíjet svou řadu skládacích smartphonů. První fotografie nyní naznačují design nové skládací vlajkové lodi. Zde se dozvíte, co nový model od společnosti Samsung nabízí.

Podle testů Chipu nabízí nejlepší fotoaparát v mobilním telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra. Správná aplikace ale dokáže vykouzlit zázraky i u jiných modelů.

Před pár lety ještě něco nepředstavitelného se dnes stalo realitou: focení chytrými telefony zcela vytlačilo fotoaparáty. Většina amatérských fotografů pořizuje snímky z dovolené nebo rychlé selfie vlastním mobilním telefonem a digitální zrcadlovky jsou vidět už jen v rukou fotografických nadšenců a profesionálních fotografů.

Bude iPhone 13 skutečně uveden na trh? Společnost Apple by v jeho případě mohla šlápnout vedle. Někteří zákazníci mají z nového smartphonu obavy kvůli pojmenování.

První vlajkový model společnosti Vivo uvedený na náš trh v nás zanechal nejlepší dojem a má šanci zlákat hodně zájemců, hlavně milovníků natáčení akčního videa.

Patenty naznačují, že Samsung zřejmě pracuje na chytrém telefonu, který se jiným výrobcům hledajícím inovativní koncepty, jako například ještě donedávna LG, prozatím nepovedl. Výrobce oblíbené řady Galaxy pravděpodobně plánuje telefon s rolovacím displejem. Podle nejnovějších úniků by nový koncept smartphonu měl být uveden už příští rok.

WhatsApp chce brzy umožnit uživatelům používat messenger na více zařízeních. Nyní byly odhaleny podmínky prvního testu v beta verzi aplikace WhatsApp.

<< <   1 2 3 ...   >>

Huawei Watch 3 Pro jsou krásné chytré hodinky, ale oproti modelu Huawei Watch GT 2 Pro nabízí, alespoň prozatím, jen pár věcí navíc, které…

Herní konzole PlayStation od Sony je dostupná už v páté generaci. Přestože je v prodeji oficiálně od loňského listopadu, moc dostupná není.…

První vlajkový model společnosti Vivo uvedený na náš trh v nás zanechal nejlepší dojem a má šanci zlákat hodně zájemců, hlavně milovníků…