Menu

Skenovat můžete kdekoli

22.10.2018 10:48 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Skenovat můžete kdekoli

Skenovat můžete kdekoli | foto: CHIP

S nejmenší a nejlehčí řadou mobilních skenerů se pochlubila společnost. Dva nové mobilní skenery slouží pro snadnou a efektivní správu dokumentů na cestách nebo v omezeném pracovním prostoru.

Nejnovější mobilní skenery Epson formátu A4 jsou vhodné pro skenování a zpracování dat na cestách nebo v omezeném pracovním prostoru. Jde o modely DS-70 a DS-80W, které jsou určené pro firmy, jež potřebují mobilní řešení, které mohou zaměstnanci využívat na cestách nebo v kanceláři. Lze je připojit drátově i bezdrátově a podporují papír s gramáží od 35 g/m2 až po 270 g/m2.

Vlajkový model DS-80W má vestavěné rozhraní Wi-Fi a baterii s LCD panelem. Umožňuje tak skenovat skutečně kdekoli rychlostí 4 sekundy na stránku. Při plném nabití zvládne naskenovat až 300 stran bez nutnosti připojení ke zdroji napájení. S modely DS je dodáván software Document Capture Pro 2 a Epson Scan 2.0. Zařízení také podporují ovladač TWAIN, což usnadňuje skenování, ukládání a sdílení informací v celé firmě. Soubory lze ukládat a zasílat v běžných formátech jako PDF, jpeg, tiff a mnoho dalších. Skenery budou dostupné od listopadu 2018.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení