Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Počítačové skříň: V hlavní roli design

redakce 11.05.2017

Je jasné, že i počítačové skříně musejí být „in“ a proto už to nejsou jen ošklivé krabice v černé, šedé nebo béžové barvě, ale zajímavé výtvory, které přitáhnou oči uživatelů.

Ostatně i vystrojování počítačů se stalo hitem, a tak i Cooler Master připravil pro příznivce tuningu MasterBox Lite 5. Zde se mistři tuningu mohou vyřádit hlavně v oblasti provedení kabeláže a vnitřního osvětlení tak, aby i vnitřek, do kterého je díky průsvitnému bočnímu panelu vidět, byl přitažlivý pro každého, kde dokáže takovou práci ocenit. Počítačová skříň střední velikosti je vhodná pro ATX základní desky a nabízí – kromě zmíněné průsvitné bočnice – také průsvitný, ale ztmavený přední panel a možnost jeho dalšího vnějšího přizpůsobení.

„Chtěli jsme vytvořit standardní počítačovou skříň malých rozměrů, a přitom zachovat dostatek prostoru pro komponenty. Cooler Master MasterBox Lite 5 je kompaktní, kvalitní, stylová počítačová skříň se standardní výbavou,“ řekl Wei Yang, produktový manažer Cooler Master pro počítačové skříně.

Nová počítačová skříň MasterBox Lite 5 je vyvedena v matné černé barvě s průhledným bokem a atypickými liniemi v přední části. Umožňuje dle uživatelských preferencí snadno přizpůsobit vzhled pomocí dodávaných doplňků ve třech barvách – černé, červené a bílé. Přední panel je vyhotoven ze ztmaveného průsvitného plastu, který poskytuje prostor vytvořit atraktivní design pomocí až tří 120mm podsvícených ventilátorů. Čtvrtý prostor pro ventilátor se nachází v zadní části.

Vnitřní prostor je dostatečně velký pro umístění standardně velké ATX základní desky, až 400 mm dlouhé grafické karty, vodního chlazení i SSD disku. Místo pro zdroj se nachází na spodní straně skříně a je kompletně zakrytováno.

MasterBox Lite 5 bude k dispozici začátkem července 2017 za doporučenou koncovou cenu 45 dolarů bez DPH, lze si tedy představit, že by tato atraktivní skříň mohla být u nás k dostání za cenu kolem 1200 korun i s daní.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud