Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sportovní sluchátka vám přečtou zprávy

Pavel Trousil 18.03.2019

Bezdrátová sportovní sluchátka Pioneer SE-E8TW kromě běžných funkcí a podpory kodeku AAC pro kvalitní bezdrátový přenos hudby nabízejí možnost automatického čtení notifikací příchozích zpráv, a to i v češtině.

Sluchátka Pioneer SE-E8TW jsou díky vysoké odolnosti vůči vodě i potu, bezpečnému uchycení v uších a velmi nízké hmotnosti vhodná pro sportovní využití. Bezdrátová sluchátka mají v obou částech vestavěnou baterii a nepotřebují tak ani centimetr kabelu, který by spojoval pravou a levou část. Zvuk s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz zajišťují měniče o průměru 6 mm zasazené do těla sluchátek šikmo tak, aby zvuk mířil přímo do vnitřního ucha. Zajímavá je také podpora kodeku AAC, která zajišťuje kvalitní bezdrátový přenos hudby z telefonu nebo přehrávače. Vestavěný mikrofon umožňuje jejich použití pro handsfree hovory.

Na jedno nabití hrají tato velmi lehká sluchátka až 3 hodiny s tím, že jejich ochranné pouzdro obsahuje powerbanku pro další dvojnásobné dobití (každé dobití trvá přibližně jednu hodinu). Na cestách tak můžete bez elektrické energie poslouchat hudbu až 9 hodin.

 pioneer-se-e8tw-h-angle-b-owiioae-181107-nahled

Koncovky nových sluchátek Pioneer mají tři miniaturní otvory, které zajišťují lepší průchod zvuku zvenčí. Při běhu nebo jiné outdoorové sportovní aktivitě díky tomu víte, co se děje kolem vás. Špunty také obsahují speciální měkké háčky do ucha proti vypadnutí. Aby vyhovovaly všem uživatelům, jsou koncovky dodávány ve třech velikostech.

Konstrukce sluchátek Pioneer SE-E8TW odpovídá specifikaci IPX5, což zaručuje, že jim nevadí ani stříkající proud vody z jakékoli strany a vy se nemusíte bát, že by je mohlo poškodit běhání v dešti. To se týká samozřejmě i multifunkčního tlačítka, jímž můžete ovládat hlasitost, přijímat či ukončovat hovory, pozastavit přehrávání nebo přeskakovat skladby. 

Zajímavou funkci nabízí spojení s aplikací Pioneer Notification pro operační systém Android. Ta zajišťuje hlasité automatické čtení všech notifikací, které se standardně objevují na horní stavové liště telefonu. Pokud si individuálně nastavíte v operačním systému telefonu, která upozornění jsou pro vás osobně důležitá, a mají se zobrazovat, budete i během sportovních aktivit informováni o příchozích zprávách nebo e-mailech. Aplikace umí číst upozornění i v češtině.

Sluchátka Pioneer SE-E8TW jsou na našem trhu dostupná ve třech barevných provedeních za doporučenou cenu 3 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud