Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tech Data distributorem produktů TrekStor

Pavel Trousil 16.11.2016

Společnost Tech Data Distribution se stala distributorem produktů TrekStor a společně uvádí na náš trh tablet a zařízení 2 v 1 se zajímavou cenou.

Tech Data Distribution dnes oznámila uzavření distribučního kontraktu s německou společností TrekStor GmbH, která je výrobcem IT a multimediálních produktů. Distribuční kontrakt zahrnuje kompletní portfolio firmy TrekStor a zahrnuje Českou a Slovenskou republiku. 

U příležitosti podpisu distribučního kontraktu byl na český trh uveden tablet a zařízení 2 v 1 TrekStor SurfTab twin 11.6 WiFi, který je postavený na procesorech Intel a běží na operačním systému Windows 10.  Je vybaven 11,6palcovým Full-HD IPS displejem, který mu zaručuje jasný obraz a skvělé podání barev. Klávesnice je odnímatelná a obsahuje baterii a dva USB porty.

Díky procesoru Intel Atom x5 a rychlé paměti RAM zvládne toto zařízení běžnou kancelářskou práci například v aplikacích Office 365 nebo hry a běžnou zábavu. Bude se prodávat ve dvou provedeních. Model SurfTab twin 11.6 WiFi se 2 GB RAM a 32GB úložným prostorem má doporučenou cenu 5 690 Kč a  model se 4 GB RAM a 64GB SSD eMMC diskem pak  8 490 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud