Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Western Digital nabídne SSD disky s technologií 3D NAND a 64 vrstvami

redakce 01.06.2017

Společnost Western Digital Corporation představila jako první SSD disk, který využívá technologie 3D NAND se 64 vrstvami. Tento technologický milník umožní dodávat na trh nové SSD disky s nižší spotřebou a s vyšším výkonem, s vyšší odolností a kapacitou.

„Dodávky SSD disků s technologií 3D NAND a 64 vrstvami pro segment PC jsou významným krokem v období přechodu na nové technologie. Současně s novými disky nabízíme našim zákazníkům i dlouhotrvající benefity,“ říká Mike Cordano, prezident společnosti Western Digital a dodává: „Tyto nové, vylepšené SSD disky značek WD a SanDisk osloví velkou základnu uživatelů výpočetní techniky, kteří hledají benefity současných nejnovějších technologií.”

SSD disky WD Blue SATA s technologií Western Digital 3D NAND

Tato produktová řada oslovuje počítačové nadšence, systémové integrátory a resellery. SSD disky WD Blue 3D NAND SATA se vyznačují ve své třídě nejlepší hodnotou MTTF, která dosahuje 1,75 milionů hodin. Disky mají certifikaci laboratoře WD Functional Integrity Testing Lab (F.I.T. Lab). Uživatelé si mohou zdarma stáhnout ovládací nástroje a aplikace Acronis True Image, klonovací software WD Edition a software pro ovládací rozhraní WD SSD Dashboard, které zajistí stálý výkon, monitorování kapacity disku a aktualizace firmwaru.

SSD disky SanDisk Ultra 3D pro zvýšení výkonu herních a multimediálních počítačů

Tyto disky míří především na počítačové hráče a kreativní nadšence, kteří chtějí vylepšit své počítače. SSD disky SanDisk Ultra 3D jsou ideální pro jednoduché upgradování stávajících systémů. Disky poskytují vylepšenou odolnost a spolehlivost, eliminují prostoje při načítaní systému, snižují čas spouštění aplikací a zrychlují přenos dat. Navíc zajišťují chladnější a tišší provoz. SSD disky SanDisk Ultra 3D se vyznačují certifikovanou odolností proti otřesům a vibracím, a chrání tak obsah disku.

Dostupnost a cena:

SSD disky WD Blue 3D NAND SATA budou k dostání v kapacitách 250 a 500 GB a 1 a 2 TB, ve formátech 2,5palce/7 mm a M.2 2280. Jako u všech SSD disků WD, je tato nová řada certifikována laboratoří WD F.I.T Lab pro kompatibilitu s většinou hlavních platforem. SSD disky SanDisk Ultra 3D budou dostupné v kapacitách 250 GB, 500 GB, 1 TB a 2 TB ve formátu 2,5palce/7mm.

Oba produkty se vyznačují rychlostmi sekvenčního čtení a zápisu 560 MB/s respektive 530 MB/s. Je na ně poskytována tříletá záruka a doporučená koncová cena začíná na 99,99 USD.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud