Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Co takhle třeba batůžek s kapucí?

redakce 28.08.2017

Kultovní značka batohů z USA, Eastpak, se původně věnovala výrobě produktů pro americkou armádu. Od 70. let šije batohy také pro spotřebitelský trh a vůbec nezůstává pozadu.

I přes zachování heritage stylu jdou batohy s dobou a nezapřou moderní prvky. Důkazem je i nová kolekce batohů z řady LAB, kterou jsou batohy Bust Capped. Ty jsou batohy vyrobené s inovativním nápadem – zabudovanou kapucí v horní kapse.

Jeho majitele tak nezaskočí žádné počasí, a i během sezónních dešťů zůstane v suchu. Celý batoh je koncipován v hybridním designu – je praktický i moderní, s přírodními i technickými materiály. Na první pohled zaujme semišová kůže a design „go-with-anything“. Má pogumovanou spodní část i dno, včetně boků. Kombinuje přírodní bavlnu i rafinované pryžové prvky. Pozornost je věnována detailům, stejně jako praktické výztuži zádové části a polstrovaným ramenním popruhům. Je inspirovaný městem i sportem.

Objem batohu je 20 litrů. Má vnitřní polstrovanou přihrádku pro bezpečné uložení laptopu. Hlavní kapsa je stahovací na šňůrku a se zapínáním na přezku s kapsou, kde je všitá kapuce. Batůžek výrobce nabízí v sedmi různých barevných provedeních.

K dostání je za cenu, která odpovídá prestiži této značky, stojí u nás 5000 Kč.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud