Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dostupná NAS od QNAPu se třemi pozicemi

redakce 12.09.2018

Nový čtyřjádrový NAS se třemi pozicemi TS-332X umožňuje vybudovat pole RAID 5 s vyváženou kapacitou i ochranou dat s méně disky.

TS-332X poskytuje port 10GbE SFP+, tři sloty M.2 SATA 6Gb/s SSD, podporuje SSD cache a technologii automatického stupňování Qtier, které umožňují provádět operace náročné na výkon.

Použit je čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 1,7 GHz Cortex-A57 od společnosti Annapurna Labs (součást Amazon), paměť má 2 nebo 4 GB DDR4 RAM (rozšiřitelnou na 16 GB). Sportovní, stylový a elegantní vzhled TS-332X s koncepcí průmyslového designu poskytuje účinný průchod vzduchu a chlazení. K instalaci 3,5palcového pevného disku nejsou potřeba žádné nástroje.

NAS podporuje až tři jednotky SATA 6 Gb/s M.2 SSD formátu 2280, což umožňuje vytvořit SSD cache o vysoké kapacitě pro posílení aplikací náročných na IOPS nebo stupňované RAID 5 úložiště s vyváženým výkonem a ochranou dat díky redundanci. Uživatelé mohou instalovat 2,5palcové jednotky SSD s použitím pozice pro 2,5palcové jednotky HDD/SSD a využívat SSD cache.

Použit je operační systém QTS. Blokové snímky umožňují komplexní ochranu dat a okamžitou obnovu, což je moderní způsob omezení hrozby ransomwaru.

Uživatelé mohou z Centra aplikací instalovat různé aplikace pro rozšíření funkcí NAS, například Container Station pro kontejnerizované aplikace LXC a Docker, QmailAgent pro centralizaci správy e-mailových účtů a QVR Pro k vytvoření profesionálního monitorovacího systému (k dispozici je 8 bezplatných IP kamerových kanálů s možností rozšíření až na 16 kanálů s volitelnými licencemi).

Aplikace VJBOD (Virtual JBOD) umožňuje připojit nevyužitou úložnou kapacitu TS-332X s použitím iSCSI jako virtuálního disku jiného QNAP NAS. Jedná se o velkou výhodu pro organizace s více QNAP NAS, která umožňuje úsporně docílit optimální využití kapacity.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud