Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Firma CCV Informační systémy se přejmenovala na Grit

redakce 28.05.2019

Česká softwarová firma CCV Informační systémy se v budoucnu prioritně zaměří na rozvoj vlastních produktů. Zároveň s touto změnou společnost přijala nové jméno a novou vizuální identitu.

Majetková struktura se nemění, Grit zůstává v rukou českých zakladatelů. Firma CCV Informační systémy nově vystupuje pod názvem Grit. „Začínali jsme v roce 1992 v malé kanceláři. Dnes máme přes dva tisíce klientů a patříme k předním českým dodavatelům cloudových služeb. Celou dobu houževnatě pracujeme na našich produktech ke spokojenosti našich klientů. Odhodlání a úplné nasazení patří do naší DNA, proto chceme tuto hodnotu mít v názvu,“ vysvětlil ředitel Dalibor Damborský. Právě houževnatost se anglicky řekne Grit.

Grit se prioritně zaměří na rozvoj vlastních produktů a odklání se od implementací systémů jiných výrobců. Mezi produkty Gritu patří Orion, který slouží k automatizaci výměny dokladů mezi odběrateli a dodavateli (EDI komunikace), skladový systém Lokia a software pro zpracování faktur Invoice Flow. „Zákazníci mohou služby využívat jednotlivě, největší užitek jim však přinesou, pokud je spojí dohromady. Díky tomu jim Grit vytvoří silnou podpůrnou síť, která je efektivně propojí s jejich odběrateli a dodavateli a která se postará, aby doklady, peníze a zboží automaticky obíhaly a vyžadovaly jen minimální ruční zpracování. Tím ušetří čas a finance a získají o všem perfektní přehled,“ uvedl ředitel Dalibor Damborský.

Nové logo firmy od designérky Věry Marešové, která navrhla například vizuální styl pro město Brno, připomíná měňavku, tedy živočicha s proměnlivým tvarem těla. Tato přizpůsobivost odkazuje na flexibilitu cloudových řešení od Gritu a jejich neustálý vývoj.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud