Menu

Startuje FilmBox+

18.02.2021 11:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Startuje FilmBox+

Startuje FilmBox+ | foto: FilmBox

Společnost SPI International dnes spustila streamovací službu FilmBox+. Ta kombinuje video na vyžádání a živé vysílání programů, a je dostupná prostřednictvím webu, na platformách partnerských operátorů i v mobilních a televizních aplikacích.

Streamovací služba FilmBox+ od SPI International slučuje živé vysílaní programů s rozsáhlou knihovnou obsahu na vyžádání a nahrazuje online aplikaci FilmBox Live. V obsahu najdete filmy, televizní seriály, dokumenty a další. Předplatné stojí 119 Kč na měsíc.

fb1-nahled

Cena služby FilmBox+ je u nás 119 Kč/měsíc, provozovatel nabízí zkušební týden zdarma. Zdroj: FilmBox

 

Od dnešního dne mohou zákazníci využívat službu přímo přes web filmbox.com nebo v aplikaci FilmBox+ na zařízeních připojených k internetu, jako jsou chytré telefony, tablety a chytré televize, stejně jako na platformách partnerských operátorů. Služba také nabízí živé kanály vysílající 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Další funkcí služby FilmBox+ jsou takzvané Smart Collection Channels, tedy obsah sestavený editory FilmBox podle naladění, žánru nebo k určité příležitosti. V rámci služby FilmBox+ bude tato funkce spuštěna v průběhu roku.

fb3-nahled

Nabídka seriálů. Zdroj: FilmBox

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení