Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Red Hat uvádí platformu Red Hat OpenStack Platform 14

redakce 21.11.2018

Platforma Red Hat OpenStack 14 usnadňuje nasazení cloudově nativních aplikací a kontejnerů na fyzických strojích, podporuje agilitu a inovace a zároveň zjednodušuje infrastrukturu.

Red Hat představil platformu Red Hat OpenStack Platform 14, nejnovější verzi škálovatelného, nativně cloudového aplikačního řešení typu Infrastructure-as-a-Service (IaaS). Platforma Red Hat OpenStack Platform 14 vychází z komunitní verze OpenStack „Rocky“ a nabízí užší integraci s Red Hat OpenShift Container Platform, oceňovanou podnikovou kontejnerovou platformou založenou na systému Kubernetes, a výraznější podporu Kubernetes pro podnikový OpenStack. Společně s možností lepšího využívání fyzických zdrojů a rozšířené automatizace nasazení přináší platforma Red Hat OpenStack Platform 14 jednotnou infrastrukturu a nabízí základ pro tradiční, virtualizované a cloudově nativní úkoly.

Podle analytické společnosti Gartner  se „… nasazování cloudů týká především hybridních cloudů a multicloudových prostředí. Do roku 2020 nasadí tento model 75 % organizací.“ Z pohledu Red Hatu to znamená, že vysoce škálovatelná privátní cloudová infrastruktura, jako je platforma Red Hat OpenStack Platform, tvořící součást hybridního cloudu může zásadně pomoci IT organizacím uspořádat tradiční i cloudově nativní úlohy konzistentnějším a spolehlivějším způsobem.

Platforma Red Hat OpenStack Platform vychází ze základů celosvětově nejvýznamnější firemní linuxové platformy a umožňuje firmám transformovat jejich informační infrastrukturu v pružnější, efektivnější a inovativnější prostředí. Platforma, která má modulární strukturu, pomáhá optimalizovat IT operace pro stávající tradiční aplikace a zároveň slouží jako základ pro vývoj a nasazení cloudově nativních aplikací.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud