Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

S Banditou do akce

Pavel Trousil 04.05.2015

Firma TomTom, která je známým výrobcem automobilových navigací, se pustila do pro ni nového, ale nyní lukrativního byznysu. Uvedla totiž na trh akční kamerku TomTom Bandit. Chce s ní konkurovat především zavedené značce GoPro.

tomtom-bandit-action-camera-0-nahled

Nejvyšší rozlišení jaké Bandit nabízí je 1080p při frekvenci 60 sn./s, ale nabízí i tzv. filmový režim 4K, ale jen při 15 sn./s a možnost pořizovat fotografie. Jako zajímavost nabízí kamerka Bandit funkci rozpoznání nejlepšího záběru. Uživatelé také mohou sami pomocí dálkového ovladače, nebo smartphonu s aplikací kamerku ovládat a předem označovat nejlepší záběry hned při jejich pořízení. Video se pak snadněji zpracovává. Pořízené záběry se mohou ihned sdílet. Zajímavě je vyřešeno i nabíjení akumulátoru s kapacitou 1900 mAh, která se z kamerky vyjme a nabíjí se přes USB.

tomtom-nahled

Kamerka, která má rozměry 94×38×52 mm a váží 190 g se základními držáky se prodává za 11 800 Kč. Kryt objektivu je odolný proti postříkání a dokoupit lze vodotěsný kryt. Baterie by měla vydržet na tři hodiny provozu. Má v sobě gyroskop, WiFi a samozřejmě i GPS. 

tomtom2t-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud