Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sluchátka SteelSeries Arctis 9X pro Xbox

redakce 24.04.2019

Sluchátka Arctis 9X určená pro konzoli Xbox One jsou prvním členem rodiny herních headsetů Arctis. Nabízejí připojení přes bezdrátovou síť Xbox Wireless a rozhraní Bluetooth.

SteelSeries Arctis 9X se připojuje přímo ke konzoli Xbox One, podobně jako bezdrátový ovladač. Umožňuje nastavení poměru hlasitosti zvuku ze hry a z aplikace pro komunikaci díky ChatMix slideru. Zároveň lze na hlavní stránce Xbox One vidět úroveň nabití baterie sluchátek.

Konektivitu dále umocňuje duální bezdrátová technologie integrovaná do sluchátek Arctis 9X, poskytující hráčům prostor pro připojení dalšího Bluetooth zařízení, zatímco hrají. Bluetooth lze využít pro telefonické hovory, poslech hudby nebo jinou hlasovou komunikaci přes internet a zároveň vyvážit poměr hlasitosti se zvukem z konzole Xbox. Headset je tak vhodný i jako klasický bezdrátový Bluetooth headset na cesty.

Sluchátka SteelSeries Arctis 9X disponují zatažitelným ClearCast mikrofonem přinášejícím studiově čistý zvuk s redukcí okolního hluku. Pracují s kvalitním oceňovaným zvukovým systémem Arctis Signature Sound a jsou kompatibilní s Windows Sonic Spatial Audio. Headset je optimalizován tak, aby vydržel až 20 hodin na jedno nabití baterie.

Headset SteelSeries Arctis 9X je k dispozici za 199,99 euro na webu SteelSeries.com

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme