Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Full HD kamera s interní 64GB pamětí

redakce 26.07.2010

Společnost Canon představila nový přírůstek do rodiny videokamer LEGRIA HF M. Kompaktní Full HD kamera LEGRIA HF M32 nabízí velkokapacitní flash paměť a snadné ovládání.

Kapitoly článku

Řada LEGRIA HF M nyní obsahuje celkem čtyři modely. Novinka disponuje interní flash pamětí o kapacitě 64 GB a nabízí možnost záznamu na paměťové karty SDXC. LEGRIA HF M32 je vybavena technologiemi stejně jako ostatní modely řady LEGRIA HF M včetně intuitivního dotykového LCD displeje.

Kamera je osazena snímačem Full HD CMOS s rozlišením 3,3 MPx,HD videoobjektivem Canon s výkonným 18x Advanced zoomem a procesorem DIGIC DV III. Díky technologii detekce obličeje, jež v záběru rozpozná až 35 tváří a nastaví pro ně správné zaostření a expozici, budou vaši přátelé a blízcí vypadat na záznamu vždy dobře. Navíc máte možnost vybrat si ručně jeden obličej, který pak bude systém kamery sledovat.

Kromě optického stabilizátoru obrazu Super Range je kamera HF M32 vybavena dalšími dvěma režimy stabilizace, jež umožňují pořízení kvalitního videa za nesnadných podmínek. Při filmování s nastaveným maximálním zoomem usnadňuje práci nový režim Zesílený optický stabilizátor obrazu (Powered Optical Image Stabilizer).

 

Ovládání dotekem

Videokamera LEGRIA HF M32 disponuje 2,7" dotekovým LCD displejem, který umožňuje pružné a snadné ovládání a nastavení kamery pohybem prstů. Praktické funkce, jako je Ostření na dotek (Touch Focus), Expozice na dotek (Touch Exposure) a Sledování objektu na dotek (Touch Tracking), totiž umožňují ovládání zaostření, výběr úrovní expozice a sledování pohybujících se objektů dotekem na displeji. Ovládací prvky fungující na bázi posunutí dotekem nabízejí uživatelům možnost snadného a přesného nastavení různých parametrů – od zoomu až po clonu a expozici.

Dotekový LCD displej poskytuje četné vychytávky také pro prohlížení záznamů. Videosnímky lze snadno procházet gesty aktivovaným přecházením ze stránky na stránku a pro spuštění jejich přehrávání stačí dotek na příslušnou miniaturu. Nová funkce 3D Flip View zase nabízí snadný způsob pro vyhledání požadovaných videosnímků i v rozsáhlých videotékách. Řadí záznamy do skupin podle dne a času jejich natočení. Přejetím prstem doleva nebo doprava vyhledáte požadovaný den a přejetím prstem nahoru a dolů pak můžete procházet miniatury klipů pořízených v tento den.

 

Snadné sdílení videa

LEGRIA HF M32 rovněž nabízí snadný způsob sdílení natočeného materiálu online. Integrovaný nástroj HD/SD konverze a funkce snadného nahrávání na web (Easy Web Upload) umožňují snadný přenos videoklipů na YouTube. Software PIXELA ImageMixer, který je součástí balení, automaticky lokalizuje videozáznamy, jež uživatelé mohou v jednom kroku zalogovat, nahrát a opatřit poznámkami.

Podpora paměťových karet Eye-Fi a s nimi souvisejících funkcí pak znamená, že uživatelé mohou nahrávat konvertované SD videoklipy na YouTube (nebo jiné podporované kompatibilní webové stránky) přímo z kamery bez počítače prostřednictvím hotspotu pro bezdrátové připojení .

 

Příslušenství LEGRIA

Na nové kameře LEGRIA HF M32 lze použít celou řadu příslušenství Canon LEGRIA, například adaptéry na objektivy, videolampy a nové vodotěsné pouzdro Canon WP-V2, s nímž lze s kamerou natáčet pod vodou až do hloubky 40 metrů. Integrovaná minipatice pro příslušenství pak dovoluje použití nového mikrofonu Canon SM-V1 (5.1ch Surround Sound).

 

Hlavní funkce a parametry kamery LEGRIA HF M32

  • Záznam do dvou flash pamětí: interní 64 GB, záznam na paměťové karty a funkce Relay Recording (přepínání mezi snímáním do interní paměti a na paměťovou kartu)
  • Snadné snímání v HD kvalitě
  • Dotekový LCD displej s úhlopříčkou 6,8 cm (2,7")
  • Režim Videomomentka
  • Kamerový HD systém Canon, rozlišení 3,3 Mpix
  • Dynamický optický stabilizátor obrazu (OIS) a Zesílený stabilizátor obrazu
  • Snadné sdílení
  • Funkce Pre REC, režim 25p Cinema
  • Volby pro kreativní filmování

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud