Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Oblíbená klávesnice se vším na dosah za příznivou cenu

redakce 13.12.2017

Je dobré mít vždy vše doslova na dosah. Tato úvah stála za návrhem designu klávesnice Zalman ZM-K350M.

Jihokorejská značka připravila funkční produkt při zachování klasického vzhledu, s velmi příznivou cenou. Výsledkem je bestseller mezi klávesnicemi Zalman, který si našel od svého uvedení na trh již desítky tisíc uživatelů.

Značka Zalman je známá především díky chladicím systémům a počítačovým skříním, v nabídce ale nechybí počítačové periferie včetně klávesnic. Klávesnice ZM-K350M patří mezi cenově velmi dostupná zařízení. Nízká cena však není to jediné, co je na této klávesnici pozoruhodné.

Tvar klávesnice ZM-K350M je jednoduchý, ideální pro široké užití. Klávesnice je vyrobena z černého materiálu. Od konkurence se odlišuje dodatečnými multimediálními klávesami, které jsou vyhrazeny pro spouštění specifických programů a aplikací nebo pro přístup k různým systémovým funkcím. Hranatý tvar si najde své příznivce, zvlášť v případě používání s myší podobného tvaru.

Výše zvýšené přidané multimediální klávesy jsou důležitým aspektem klávesnice. Na levé straně klávesnice jsou umístěny klávesy pro My Computer, Calculator, Home, a Mail. Na pravé pak jsou klávesy pro Play/Pause a tři ovladače hlasitosti či ztlumení zvuku.

Zalman ZM-K350M je membránová klávesnice, je tedy poměrně tichá. Umístění kláves se jeví jako nízké, je to dáno tím, že jsou zabudované hlouběji do rámu klávesnice. Odolnost kláves je s ohledem na příznivou cenu vynikající. Výrobce udává odolnost až deset milionů stisknutí.

Membránová klávesnice Zalman ZM-K350M je dostupná prostřednictvím internetových obchodů a v síti vybraných prodejců od 219 Kč.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud