Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ostrý tisk do kanceláře za příznivou cenu

redakce 05.12.2018

Pokud se poohlížíte po spolehlivém tiskovém zařízení do kanceláře, neopomeňte vzít v úvahu tiskárny a multifunkce od specializované značky OKI.

Tato profesionální a cenově dostupná zařízení umožňují rychlou práci s dokumenty v profesionální kvalitě. Vytisknou kromě běžných dokumentů i vizitky, letáky, brožury a bannery od formátu A6 až po více než metrové bannery. Bez potíží zvládnou i tvrdý kartonový papír až 220 g/m² vhodný například na vizitky. Výrobce nabízí zařízení vhodná pro malé a domácí kanceláře i velké pracovní skupiny.

Standardem u všech multifunkcí OKI je automatický oboustranný tisk, skenování, kopírování a dnes již méně využívané faxování. Při skenování většího množství stránek nechybí ani automatický podavač pro bezobslužné skenování a kopírování až 50 stránek z obou stran. Pro tisk i skenování využívají zařízení OKI vyspělou a úspornou LED technologii, která má méně pohyblivých částí než laserová a je tedy méně náchylná k poruchám. Po bezplatné registraci mají zařízení OKI rozšířenou tříletou záruku za podmínky používání originálního spotřebního materiálu. U vyšších modelů je záruka tzv. on-site, tedy v místě provozu.

Nejmodernější generace tzv. chytrých multifunkcí pro náročnější zákazníky navíc disponuje velkým dotykovým ovládacím panelem a umožňuje pomocí otevřené softwarové platformy sXP napojení na podnikové aplikace a úložiště dokumentů.

Cenově dostupná barevná multifunkční tiskárna OKI MC363dnw formátu A4 přináší v kategorii malých kancelářských zařízení vynikající funkčnost, je určena pro menší firmy a domácí kanceláře. Rychlost dosahuje až 30 stran za minutu, s první stranou vytištěnou do 9 vteřin. Součástí výbavy je bezdrátové Wi-Fi připojení, které využijí zejména na pracovištích bez síťové kabeláže. Kapacita zásobníků může být až je 780 listů, doporučovaná měsíční zátěž je do 3000 stran.

oki-mc363

Barevná multifunkční tiskárna OKI MC563dn je určená pro firmy všech velikostí, kombinuje vysokou rychlost, oboustrannou práci s dokumenty a jednoduché ovládání. Zařízení tiskne rychlostí 30 stran za minutu barevně i černobíle při maximálním rozlišení 1200 x 1200 dpi s první stranou už za 7,5 sekundy. Multifunkce je vybavena řadou úsporných funkcí. Nízké náklady na tisk jsou zaručeny díky velkokapacitním tonerům.

oki-mc563

Chytrá A3 multifunkce OKI MC853dn přichází s vynikající kvalitou tisku a pokročilými funkcemi v kompaktním, ale výkonném zařízení. Stroj přitom nepotřebuje pravidelné a nákladné zásahy servisních techniků, jak je tomu běžné u velkých kopírek. Multifunkce vyniká nízkým TCO a funkcionalitou o třídu dražších strojů. Disponuje rychlostí tisku 23 str. A4/min a skenuje až 50 str./min. Už v základní výbavě nechybí sešívačka. Zdarma je k zařízení dodáván vyspělý software, včetně špičkového OCR od ABBYY. Po bezplatné registraci zařízení platí rozšířená tříletá záruka se servisem v místě instalace. Výhodou je, že tuto A3 kopírku si dáte díky nízké ceně přímo do nákladů bez nutnosti odepisování.

oki-mc853(1)


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud