Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Roaming Guard Pro

redakce 28.07.2010

Ness Technologies oznámil, že jedinečná aplikace Roaming Guard, zabraňující nechtěnému přenosu dat po Internetu na firemních smartphonech s operačním systémem Symbian, je nyní rozšířena o verzi Pro. Ta nově dokáže telefony nastavit do požadovaného režimu pomocí SMS. Díky tomu lze výrazně zredukovat výdaje uživatelů, kteří nevyužívají tarify pro roaming nebo neomezené datové připojení k internetu v tuzemsku.

Služba je v České republice poskytována prostřednictvím společnosti Ness Czech s.r.o, která zajišťuje dodavatelskou a obchodní agendu, zatímco technologické zázemí poskytuje službě vývojářská společnost CMI Technologies.

Roaming Guard Pro je jednoduché a chytré řešení, které přímo v telefonu monitoruje přístup k mobilním datům a podle zvoleného nastavení tento přístup povoluje nebo odmítá. Nastavení v telefonu ale také může podnikový administrátor ovládat na dálku přes internet pomocí jednoduchých SMS. To rozšiřuje firemní možnosti jak mít pod kontrolou náklady za mobilní provoz. Rovněž zvyšuje firemní mobilní bezpečnost.

Mobilní aplikace umí unikátním způsobem odděleně řídit přístup k datovému spojení pro různé aplikace, jako jsou MMS zprávy, elektronická pošta, Web, Mail for Exchange, Ovi Mapy, navigace (asistované GPS), případně ostatní datová spojení.
Bližší popis aplikace Roaming Guard najdete na www.roamingguard.com


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud