Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Silný blokátor kamery a mikrofonu zdarma: Google uvolnil antišpionážní aplikaci

Jiří Palyza 06.02.2020

Dnes už je každý smartphone vybaven kamerou a mikrofonem. Ty však nejsou aktivovány jen tehdy, když si to přeje uživatel.

S aplikací Camera and Microphone Blocker získáte nad zařízením plnou kontrolu. Praktická aplikace je po krátkou dobu k dispozici zdarma. Smartphony jsou komplexními multifunkčními zařízeními, které můžeme použít nejen k telefonování, ale také hlasovému záznamu, fotografování a natáčení videí. Kdo vám ale zaručí, že kamera a mikrofon nejsou aktivovány na pozadí, aniž by to uživatel schválil? Aplikace pro Android s názvem Camera and Microphone Blocker se o to postará. Umožní určit, které aplikace mají přístup ke kameře a mikrofonu vašeho smartphonu.

Tato aplikace stojí v obchodu Play obvykle 94,99 Kč, ale momentálně je po krátkou dobu k dispozici zdarma.

Náš příspěvek odráží aktuální nabídku na obchodu Play. Před stažením aplikace se prosím přesvědčte, zda je nabídka stále platná a aplikace je skutečně k dispozici zdarma. Podobné nabídky společnosti Google jsou pouze dočasné a je možné, že v krátkém čase aplikace bude opět zpoplatněna.

cameramicrophoneblocker-logo

Camera and Microphone Blocker, Android App 1.06

CHIP hodnotí Velmi dobrý

Aplikace deaktivuje kameru a mikrofon smartphonu a tím zaručí uživateli vyšší bezpečnost.

Stáhněte si


Camera and Microphone Blocker: co aplikace nabízí

cameramicrophoneblocker1

Blokátor umožňuje vytvořit whitelist pro důvěryhodné aplikace, u kterých nemusí zasahovat.

Praktická appka vám umožní rozhodnout, ve kterých situacích bude vaše zařízení aktivováno. Fotoaparát a mikrofon můžete uzamknou pro určitý čas a místo. Aplikace, kterým důvěřujete, můžete přidat na whitelist a pro ně se poté zámek nebude aplikovat. Kromě toho blokátor také nabízí ochranu heslem.

Plná kontrola kamery a mikrofonu

Camera and Microphone Blocker umožňuje přesné nastavení a ruční určení času a místa, kdy bude kamera a mikrofon smartphonu zamčeny. Pokud chcete mít opravu jistotu, že váš mobil náhodně nic nezaznamená, aplikaci můžeme doporučit. A protože je momentálně k dispozici k bezplatnému stažení, nejlepší čas tak učinit je právě nyní.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud