Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Nové modely UPS s učiníkem 1

redakce 28.06.2018

CyberPower na českém trhu představuje nové záložní zdroje řady PRIII, které mají na výstupu čistou sinusoidu a jsou určeny pro ochranu citlivých elektronických zařízení.

Modelová řada PRIII z kategorie UPS Professional Rackmount se pyšní účiníkem 1. Konkrétně se jedná o modely PR1000ERT2U, PR1500ERT2U, PR2200ERT2U, PR1500ERTXL2U a PR2200ERTXL2U. Nová řada má na výstupu čistou sinusoidu, aby poskytovala zvýšenou ochranu pro kancelářské systémy včetně PC, pracovních stanic, síťových zařízení a periferií. Nasazuje se typicky v provozním zázemí, serverovnách a datových centrech, na komunikačních uzlech k ochraně VoIP infrastruktury, v průmyslových oblastech a k zajištění chodu kritických zařízení.

Nová řada UPS je vybavena funkcí pro automatickou regulaci napětí (AVR), která stabilizuje vstupní signál, a zajišťuje tak bezpečné napájení připojených systémů bez přepnutí do provozu na baterie. Konstrukce pro montáž do racku/věže zvyšuje flexibilitu pro instalaci a provoz v téměř každém prostředí.

Tato řada také nově přináší bezpotenciálový konektor, snadnou výměnou baterií bez nářadí a vestavěný konektor pro připojení envirosenzoru, díky kterému lze online sledovat okolní teplotu a relativní vlhkost.

Několik UPS systémů může být připojeno k jednomu hlavnímu nouzovému vypínači EPO. Pomocí tlačítka EPO lze okamžitě ukončit provoz UPS systémů, když nastane riziková situace (např. požár). UPS podporuje výměnu baterie za provozu (hot-swap), což umožňuje uživatelům provádět normální údržbu baterie bez narušení chodu systému. Navíc modely s možností připojení externích bateriových modulů umožňují zvýšit dobu zálohy v bateriovém režimu.

Přední LCD panel zobrazuje stavové informace v reálném čase a zároveň umožňuje uživateli nastavovat a sledovat rozšířené funkce intuitivním způsobem. Navíc je otočný o 90° pro účely instalace v konfiguraci tower nebo rack.

Volitelně lze také použít řídicí síťovou kartu pro komunikaci SNMP/HTTP. Tak je umožněno vzdálené řízení a sledování systému pomocí standardního webového prohlížeče. Pomocí zdarma dodávaného řídicího softwaru PowerPanel Business Edition mají uživatelé k dispozici podrobnosti o aktuálním provozu systému, ale také mohou provádět veškerá nastavení a sledovat výpisy událostí, reporty a notifikace včetně vzdáleného vypnutí/zapnutí UPS.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud