Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Třetí díl herní série o čarodějce Alici

Pavel Trousil 04.01.2018

Nový díl série o čarodějce Alici je dostupný hráčům z celého světa na Google Play. Jeho děj navazuje na předcházející adventure hry Alice: Polepšovna pro čarodějky a Alice a Dračí magie, hrát ho ale mohou i hráči, kteří předcházející díly nehráli. Hra pochází od českého týmu GameStylus a je plně česky.

Děj hry Alice a Magické ostrovy: Alice nyní spokojeně žije na svém hradě v magickém světě, ale mocný čaroděj Darold M. se s tím rozhodně nesmířil. Už brzy potrestá Alici i draky, kteří jí pomohli. Alice se tak ve třetím díle znovu vydává na cestu, tentokrát po stopách tří čarodějů, kteří byli kdysi Daroldovými přáteli. Na cestu plnou kouzel i magických předmětů.

Alice a Magické ostrovy je opět klasická, ručně kreslená dobrodružná hra, se spoustou předmětů k sebrání a úkolů k vyřešení. Hráčům je i tentokrát k dispozici takzvaný SuperHelp - v menu lze získat nápovědu k jakékoli lokaci hry i s popisem kroků, které je zde potřeba učit, aby se hráč dostal dále.

a-3-2(1)-nahled

Dosud vyšly 4 série adventure her týmu GameStylus: Mutanti vs. Vyvolení, Lovci vesmírných pokladů, Ostrov 16ti sester a právě Alice čarodějnice. Všechny hry byly vytvořeny s použitím editoru a engine GameStylus.com, který tým GameStylus vytvořil nejen pro sebe, ale také pro další autory adventure her.

a-3-3-nahled

Všechny adventure hry GameStylus vycházejí postupně pro Android i iOS. Série o Alici je dostupná v 9 jazycích, kromě českého také anglicky, německy, španělsky, portugalsky, italsky, rusky, polsky a francouzsky. První díl každé série je zdarma ke stažení, další jsou ke stažení za symbolickou částku (v případě hry Alice a Magické ostrovy za 42 Kč).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud