Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tiskárna, chrlící až 50 metrů potištěného média za minutu

redakce 10.06.2019

Společnost Epson potvrdila, že nová digitální tiskárna štítků SurePress L-6534VW bude tisknout rychlostí až 50 metrů za minutu a přinese vyšší produktivitu, spolehlivost a využitelnost.

Nové UV inkousty SurePress za konkurenceschopné ceny splňují také evropské rámcové nařízení ((ES) č. 1935/2004) o materiálech určených pro styk s potravinami. Tiskárna štítků kombinuje tiskové hlavy PrecisionCore kolem centrálního tiskového válce a přináší špičkovou kvalitu obrazu a přesné barvy. Díky vlastní technologii kontroly trysek společnosti Epson a automatické údržbě hlav se minimalizují ruční zásahy obsluhy. SurePress L-6534VW standardně využívá inkousty CMYK s nízkou migrací a bílou s vysokou opacitou a zahrnuje inovativní in-line digitální lak pro výrobu štítků s přidanou hodnotou.

Vysoce přesný systém podávání substrátu snižuje množství odpadu na minimum a poskytuje konzistentní přesnost na předtištěné roli. Společně s koronovací jednotkou, webovým čističem a ionizátorem poskytuje tiskárna flexibilitu při tisku.

Slávek Gross, LFP Business Account Manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, uvedl: „Nový model nabízí rychlejší tisk s variabilními daty ve všech barvách a podporuje širokou škálu etiketových substrátů pro různá použití. A nyní díky tomu, že inkousty SurePress splňují evropské rámcové nařízení ((ES) č. 1935/2004) o materiálech určených pro styk s potravinami, si mohou být zákazníci jisti, že kupují přední řešení v odvětví.”

Potenciální kupci si mohou tiskárnu SurePress L-6534VW poprvé prohlédnout v Evropě na veletrhu LabelExpo v Bruselu, který se koná od 24. do 27. září 2019, nebo se mohou obrátit na místní zastoupení společnosti Epson.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud